Navigace

CZECHANTIK.CZ

Zaměřujeme se především na prodej obrazů, nábytku, dekorací, šperků, hodinek, porcelánu a skla.

Adresa: Petrské náměstí 1, 110 00 Praha 1 Web: czechantik.cz

Mirek Švarc

tel.: 736 126 124

email: svarc@czechantik.cz

První myšlenka vytvořit projekt Czechantik.cz vznikla koncem roku 2012. Proběhly první přípravy, zadání, korektury, komunikace s předními partnery. V polovině roku 2013 jsou dohodnuty veškeré podrobnosti. V srpnu 2013 je projekt spuštěn v plné verzi.

Cílem tohoto projektu je nabídnout našim zákazníkům co nejširší nabídku starožitností na jednom místě. Co se týká obslužnosti, zaměřujeme se především na jednoduchost nákupu. Abychom předešli zbytečným nepříjemnostem, spolupracujeme s odborníky, kteří provádí posudky nabízených starožitností. Přítomnost falz je tedy nepřípustná. Zaměřujeme se především na prodej obrazů, nábytku, dekorací, šperků, hodinek, porcelánu a skla. Od roku 2013 můžete navštívit náš stánek na veletrhu starožitností, který se koná každoročně vždy na jaře a na podzim.

Na projektu Czechantik.cz se aktuálně podílí desítka lidí, starající se o stávající a nové zákazníky. Úzce spolupracujeme s řadou odborníků, zajišťující pro Czechantik.cz posudky. Součástí týmu jsou také profesionální fotografové, programátoři, kolegové zaměřující se na vývoj a propagaci projektu. Starožitnosti máme rádi a tak k nim i přistupujeme, nejen jako k obchodnímu artiklu, ale především jako k věcem, které mají v sobě kus historie a příběhu.