Navigace

CASTLE STRACOV s.r.o.

Kompletní vybavení celé nemovitosti od nábytku, koberců, tepisserií, obrazů a soch po drobné předměty a věci denní potřeby.

Adresa: Stračov 1 Web: zamekstracov.cz

Naše společnost vznikla v roce 2006 původně jako realitní společnost. Zaměřovali jsme se na historické objekty. Jednou z prvních investic byl zámek Stračov, který jsme si vybrali jako sídlo a začali rozsáhlou rekonstrukci, která nebyla jednoduchá. Měli jsme snahu vybavit interiér starožitným nábytkem, který do zámku patří. Bohužel se z původního mobiliáře nic nedochovalo. Tak jsme začali hledat a v Čechách i v zahraničí dobový nábytek a vybavovat postupně interiéry. Starožitnosti jsme si zamilovali velmi rychle, začali jsme se jim věnovat na plno a stali se členem Asociace starožitníků a členem mezinárodní konfederace obchodníků s uměleckými díly C.I.N.O.A.

Nyní u nás najdete kompletní vybavení celé nemovitosti od nábytku, koberců, tepisserií, obrazů a soch po drobné předměty a věci denní potřeby. Vzhledem k našim interiérům se soustředíme na období od 17. století do počátku 20. století.