Navigace

Artia aukční galerie

Artia je aukční galerie zajišťující aukce, oceňování a prodej umění, obrazů, starožitností a cenností.

Adresa: Opletalova 25 Web: aukcni-galerie.cz

Email: aukce@aukcni-galerie.cz
Telefon: 222 220 298

Artia je aukční galerie zajišťující aukce, oceňování a prodej umění, obrazů, starožitností a cenností. Vedení společnosti pracuje v oblasti umění již více než čtvrt století, nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje a oceňování umění, obrazů, rámování a péči o umělecké předměty. Samozřejmostí je ocenění všech uměleckých předmětů ZDARMA pro všechny prodávající.

Otevírací doba

Vybrané předměty

Cornelis Lieste

Obraz olej na plátně v blondel rámu Dražte v naší aukci!

0 Kč

Ota Bubeníček

Obraz olej na kartonu z ranné tvorby, signováno a datováno 1901 Dražte v naší aukci!

0 Kč

Emil Filla

Bronzová socha na kamenné podstavci stojící na dřevěném kubistickém sloupu Dražte v naš...í aukci! Více informací

0 Kč

Victor Heinrich Seifert

Bronzová socha na kamením podstavci, signováno Dražte v naší aukci!

0 Kč

Alfred Wahlberg

obraz, olej na plátně autora Alfreda Wahlberga z roku 1857 můžete dražit v naší aukci do... 30. listopadu Více informací

0 Kč

Alfred Montague

olej na plátně britského malíře Alfreda Motague znázorňující pobřeží u Dordrechtu, můžet...e dražit v naší aukci do 30. listopadu Více informací

0 Kč

Otto Odebrecht

obraz, olej na plátně v blondel rámu německého malíře Otto Odebrechta si můžet vydražit ...v naší online aukci, která končí 30. listopadu Více informací

0 Kč