Navigace

AAA – ANTIKVITY ART AUKCE

Společnost AAA – Antikvity Art Aukce byla založena v roce 1992, je členem AS ČR a CINOA.

Tel.: +420 602 755 594, +420 606 694 417
e-mail: info@aukcnidum.cz, aaabrno@gmail.com

Kromě běžného prodeje ve svých prodejnách v PRAZE, OSTRAVĚ a BRNĚ pořádáme pravidelné aukce a organizujeme prodejní výstavy – naposledy velkou výstavu prací Jana Zrzavého. Sortiment nabízených předmětů je široký – od starožitných a sběratelských předmětů, přes nábytek a bytové doplňky, šperky a hodinky až po výtvarné umění. Nejsilnější nabídka naší společnosti je ve výtvarném umění 20. století. V nabídce jsou vynikající díla ve všech cenových kategoriích, vybrat si může opravdu každý – kdo hledá drobnější zajímavý dárek, kdo si zakládá sbírku či si chce doplnit vybavení interiéru, ale i ten, kdo hledá předmět či dílo s investičním potenciálem.

Otevírací doba

Vybrané předměty

Ondřej Coufal (1979)

MENTLÁŘ - olej na sololitu, signováno O. Coufal, datováno 95, vzadu na štítku uveden náz...ev obrazu, 60 x 46 (68 x 53,5) cm Více informací

34 000 Kč

Křížová cesta

Bedřich Pěknica (1936) - čtrnáct obrazů, kombinovaná technika a olej na sololitu, signov...áno, datováno 1999 - 2001, každý v jednotné umělecké adjustaci 42,5 x 29 (63,5 x 46,5) cm Více informací

85 000 Kč

Petra Oriešková (1941)

Apolon a múzy - autorský tisk, signováno tužkou Petra Oriešková, datováno 1993, z kmenov...é sbírky Lyry Pragensis, výřez 37 x 27 (59 x 46) Více informací

9 000 Kč

V. Sedláková - Mateřství

olej na plátně, signováno - Vladimíra Sedláková (1952), datováno 1981, 120 x 120 (124 x ...124 ) cm Více informací

43 000 Kč

Zlatá kabelka

Francie, Art Deco, výjimečná ruční práce, uzávěr 2 modré safíry, uvnitř rozděleno celo-z...latou přepážkou, celková délka kabelky včetně řetízku – cca 29 cm, ryzost 750/1000 (18 K), hmotnost 289,20 g btto (prodejna Praha) Více informací

Cena na vyžádání

Linka Procházková

enkaustika, signováno vpravo dole L. PROCHÁZKOVÁ (1884-1960), kolem roku 1935, krásná pr...áce významné české malířky za použití znovuobjevené antické techniky malování horkým voskem – enkaustiky, 57 x 38,5 (69 x 50,5) Více informací

95 000 Kč